Nowy rok przyniósł zmiany na stronie – był „Lider Coaching”, jest „Lider: facet, który żyje”. Czy to tylko drobny lifting, czy może zapowiedź czegoś większego?

Bez obawy – kto zagląda na tę stronę internetową po to, by znaleźć treści z zakresu ducha, rozwoju, męskości, relacji, zdrowia, nie zawiedzie się. W dalszym ciągu chcę budować mężczyzn-liderów, czyli osoby, które są punktami odniesienia dla innych ludzi, jeśli chodzi o to, jak dobrze żyć. Jednak obecnie chciałbym położyć większy nacisk na zwiększanie męskiej świadomości odnośnie do wymienionych dziedzin życia. A to oznacza więcej wpisów, może vlogów, przynajmniej taki jest pomysł 😉

Przy okazji mam prośbę. Jeśli sam czujesz, że warto być świadomym facetem (świadome ojcostwo, pójście na terapię, warsztat rozwojowy itp.), to szepnij proszę od czasu do czasu słówko innym mężczyznom. Jest w nas spory opór do pracy nad sobą, co potwierdzą trenerzy, terapeuci, coachowie, którzy pracują z facetami. W rozwoju osobistym w praktyce wyraźną większość stanowią kobiety. I super, że kobiety się rozwijają, ale to nie znaczy, że my nie mamy nad czym pracować.

Do usłyszenia (tutaj) już wkrótce.

Podaj dalej:
error0

Post Author: lukaszkusmierz

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o