Wierzę w to, że człowiek potrafi zmieniać swoje życie na lepsze. Że jest zdolny do rozwoju, pokonywania trudności i spełniania marzeń. Ta wiara bierze się nie tylko z prywatnego przekonania, ale i z doświadczenia.

W trakcie mojej kariery zawodowej towarzyszyłem osobom, którym przyświecały różne cele, i widziałem, jak ci ludzie je spełniają: stają się bardziej zrelaksowani, asertywni, zaczynają zdrowo się odżywiać, radzą sobie z dużym wyzwaniem zawodowym, wykrywają na wczesnym etapie poważną chorobę i ją pokonują. Dla kogoś, kto wspiera innych, nie ma większej motywacji niż widok osób, które zaczynają lepiej żyć.

Czasem słyszałem, że pomogła im w tym moja obecność. Faktycznie łatwiej jest walczyć o ważne cele, gdy mamy sojusznika broni. Kogoś, kto wysłucha, w kim można przejrzeć się jak w lustrze i przed kim można rozliczyć się z postępów. Tym wszystkim zajmuje się coach.

Coaching to świetne narzędzie rozwoju osobistego dla osób, które chcą decydować samodzielnie o swoim życiu. To klient określa cel i plan, jak go osiągnąć, a coach pomaga klientowi w wydobyciu z niego jego potencjału. W Lider Coaching pomagam uwolnić ten potencjał po to, byś dobrze i fajnie pokierował/pokierowała swoim życiem, byś był/była liderem własnego życia.

Jeśli chciałbyś popracować ze mną, zapraszam do umówienia się na bezpłatną pierwszą sesję. Zapraszam też na mojego bloga, na którym znajdziesz artykuły na temat rozwoju osobistego.