Pobierz za darmo ebook i poznaj swoje mocne strony

Ebook „Poznaj swoje mocne strony” to efekt moich poszukiwań odpowiedzi na pytanie, jak odkryć swoje mocne strony? Gdy pracuję z klientem podczas indywidualnych sesji, precyzowanie silnych stron przez klienta jest ważnym etapem na drodze do jego celu. Łatwiej o to w dynamice pracy „jeden na jeden”. Darmowy ebook „Poznaj swoje mocne strony” prezentuje metodę, która pozwala przejść ten etap samodzielnie i odkryć Twoje naturalne talenty na własną rękę. Znajdziesz w nim minimum teorii i praktyczne ćwiczenie, a także rekomendacje innych źródeł, dzięki którym dowiesz się, jakie są Twoje mocne strony 🙂

Co zyskasz dzięki ebookowi?

Pobierz darmowego ebooka poniżej i poznaj swoje mocne strony!

O mnie uśmiechnięty mężczyzna z założonymi rękami na piersi

Nazywam się Łukasz Kuśmierz i pracuję jako life coach. Na co dzień pomagam osobom dorosłym w budowaniu zdrowych nawyków życiowych w oparciu o ich mocne strony, bez stresu, rewolucji, małymi krokami. Komunikowanie się z drugim człowiekiem jest moją pasją.

Z indywidualnymi osobami zacząłem pracować w 2015 roku: najpierw jako trener zdrowych nawyków, a później (od 2018 r.) jako coach. Przeszedłem szkolenie u specjalistów zajmujących się takimi dziedzinami jak: coaching, radzenie sobie ze stresem, wypalenie zawodowe, dietetyka, fizjoterapia, praca z osobą uzależnioną i badania profilaktyczne. Dokształcam się także stale we własnym zakresie. Współpracuję jako wolontariusz z Fundacją Inicjatyw Rozwojowych „INSPIRA”.

W pracy ze mną możesz oczekiwać analitycznego podejścia do problemu, dobrej intuicji, otwartości, poczucia humoru i konsekwencji w drodze do osiągnięcia celu.