POMOGĘ CI ZBUDOWAĆ ZDROWE NAWYKI ŻYCIOWE W OPARCIU O TWOJE MOCNE STRONY:
BEZ REWOLUCJI, STRESU I DUŻYCH WYRZECZEŃ

JEŚLI ZMAGASZ SIĘ Z:

Brakiem równowagi między pracą a odpoczynkiem, czasem dla siebie i bliskich,

Nadmiernym stresem, który obniża Twoją sprawczość,

Ze zniechęceniem, bo gdy zaczynasz ćwiczyć, to po jakimś czasie odpuszczasz, masz trudność, by wytrwać w sportowym trybie życia,

Brakiem energii i smutkiem z powodu nadwagi, podjadania i niezdrowych nawyków żywieniowych,

Frustracją, bo nie potrafisz mówić innym „nie”, realizujesz czyjeś oczekiwania, a nie swoje potrzeby,

Ze złością na siebie, bo zakopujesz się w zadaniach, spotkaniach i aktywnościach,

Brakiem pasji i hobby w życiu...

…to mam dobrą wiadomość 🙂 Istnieje skuteczna i sprawdzona metoda, z której z powodzeniem od lat korzystają indywidualne osoby, a nawet całe firmy, by osiągać swoje cele. A to oznacza, że wkrótce możesz pozbyć się frustracji, złości i poczucia bezsensu wynikającego ze stania w miejscu. Możesz ruszyć do przodu ze swoim życiem!

MOJA HISTORIA

mężczyzna w niebieskiej koszuli siedzący na czarnej kanapie

Nazywam się Łukasz Kuśmierz. Jestem life coachem, a komunikowanie się z drugim człowiekiem to moja pasja. Od 2015 r. pomagam osobom dorosłym, które chcą wykształcić zdrowe nawyki życiowe. Wierzę w to, że człowiek potrafi zmieniać swoje życie na lepsze. Że jest zdolny do rozwoju, pokonywania trudności i spełniania marzeń. Ta wiara bierze się nie tylko z prywatnego przekonania, ale i z doświadczenia.

W ostatnich latach towarzyszyłem osobom, którym przyświecały różne cele, i widziałem, jak ci ludzie je spełniają: stają się bardziej zrelaksowani, asertywni, zaczynają uprawiać sport, zdrowo się odżywiać, lepiej zarządzają swoim czasem, znajdują przestrzeń na rozwijanie własnych zainteresowań, wykrywają na wczesnym etapie poważną chorobę i ją pokonują.

CZYM JEST LIDER COACHING?

Lider Coaching to indywidualna forma współpracy ze mną w formie sesji online 1:1 odbywających się od 2 do 3 razy w miesiącu. Pracuję za pomocą coachingu – to świetne narzędzie do rozwoju dla osób, które chcą decydować samodzielnie o swoim życiu. To klient określa cel i plan, jak go osiągnąć, a coach mu w tym pomaga.

Podczas pracy z Tobą będę słuchał, co jakiś czas zadawał Ci pytania w celu prowadzenia procesu coachingowego do przodu, udzielał informacji zwrotnych, podtrzymywał Twoją motywację i pilnował Twojego celu.

Coach wnosi inną perspektywę na problem klienta – jest to ważne, ponieważ klient nie zrealizuje swojego celu z miejsca, w którym obecnie się znajduje (działając w ten sam sposób, jak dotychczas). Coach nie jest uwikłany emocjonalnie w problem, dzięki czemu może Cię zainspirować do rozwiązania, na które Ty sam/-a byś nigdy nie wpadł/-ła.

Często klienci mówią, że we wprowadzeniu w życie zdrowych nawyków pomogła im moja obecność. Faktycznie łatwiej jest walczyć o ważne cele, gdy mamy sojusznika. Kogoś, kto wysłucha, w kim można przejrzeć się jak w lustrze i przed kim można rozliczyć się z postępów. W czasie sesji i pomiędzy nimi dostaniesz moje bezwarunkowe wsparcie, informacje zwrotne, a niekiedy wskazówki i zachętę do skorzystania z dodatkowych źródeł, które pozwolą Ci pogłębić wiedzę na temat siebie samego/samej. Ty wnosisz swoje zaangażowanie, odpowiedzialność za swój cel i wykonujesz małe kroki przybliżające Cię do celu.

Jakie mogą być przykładowe zdrowe nawyki?

PRZYKŁADOWE ZDROWE NAWYKI ŻYCIOWE

Jeśli zastanawiasz się:

 • jak znaleźć balans między pracą a życiem,
 • jak można radzić sobie ze stresem,
 • jak zacząć regularnie ćwiczyć,
 • jak dobrze się odżywiać,
 • jak stać się asertywnym,
 • jak efektywnie zarządzać czasem,
 • jak odnaleźć swoją pasję

…to serdecznie zachęcam do umówienia się na bezpłatną pierwszą sesję ze mną. Porozmawiamy o tym, jaki jest Twój cel, wykonasz pierwsze kroki, aby go osiągnąć i zobaczymy, jak nam się współpracuje 🙂

A OTO, JAK DOKŁADNIE WYGLĄDA PROCES COACHINGOWY ZE MNĄ:

CO ZYSKASZ PRACUJĄC ZE MNĄ:

Wzrośnie Twój optymizm i wiara w to, że osiągnięcie upragnionych celów w życiu jest możliwe.

Dostaniesz moje emocjonalne wsparcie, wysłuchanie i konkretne wskazówki, dzięki czemu nie będziesz działać „na czuja”.

Dzięki zaangażowaniu obu stron – mojemu i Twojemu – oraz skutecznemu narzędziu, jakim jest coaching, zwiększysz szanse na osiągnięcie celu bardziej niż gdybyś działał/-a w pojedynkę.

Dzięki wiedzy na temat małych kroków i tego, jak działa ludzki mózg, zbudujesz zdrowe nawyki życiowe spokojnie i krok po kroku (w miejsce stresu i wyrzeczeń).

Poznasz swoje mocne strony, na których oprzemy coaching, co zwiększy Twoją skuteczność (podczas procesu coachingowego i w przyszłości) oraz pewność siebie.

Poznasz przekonania, którymi się kierujesz, dzięki czemu będziesz mógł/mogła uwolnić się od przekonań niewspierających.

OPINIE MOICH KLIENTÓW

Zdecydowałam się na pracę z Łukaszem w celu ewentualnej zmiany pracy. W trakcie naszego wspólnego procesu coachingowego pracowaliśmy nad rysem charakteru i osobowości, sprecyzowaniem swoich mocnych stron, pragnień, marzeń i celów. Dzięki zastosowaniu różnego typu narzędzi i wspólnych rozmów, udało mi się określić, w jakim kierunku chcę i mogę podążać. Zarówno w sferze zawodowej, jak i prywatnej. Dzięki temu procesowi zyskałam większą pewność siebie, optymizm i wewnętrzny spokój. Polecam pracę z Łukaszem, który jest osoba wspierającą, motywującą, zrównoważoną, rozumiejącą drugiego człowieka oraz profesjonalnym coachem.
Dominika
aktorka, 44 lata
Szukałam kogoś, kto pomoże mi podnieść moje poczucie własnej wartości, dostrzec swoje zalety i wykorzystać w karierze zawodowej. Praca z Łukaszem trwała rok i to był wyjątkowy rok dla mnie. Dzięki naszym spotkaniom krok po kroku nauczyłam się dostrzegać w sobie zalety, nauczyłam się radzić sobie w trudnych, stresujących momentach w pracy. Mogę uczciwie powiedzieć, że po roku współpracy z Łukaszem jestem zupełnie inną osobą, pewna siebie i umiejąca stawiać granice. Wprowadzając wskazówki i narzędzia od Łukasza doprowadziłam do tego, że moja sytuacja zawodowa sama się zmieniała na lepsze. Zaczynając współpracę nie przypuszczałam, że będę w stanie myśleć o sobie w tak pozytywny sposób. Jeśli szukasz kogoś, kto pomoże ci spojrzeć na siebie inaczej, kogoś kto pomoże ci rozwinąć skrzydła zawodowo, to zdecydowanie polecam współpracę z Łukaszem.
Aneta
zarządca nieruchomości, 45 lat
Zacząłem współpracę z Łukaszem, ponieważ chciałem wypracować zdrowe nawyki. Pomimo znajomości teorii nie jest łatwo wprowadzić je w czyn. Dzięki współpracy z Łukaszem podjąłem zdrowsze decyzje w kwestii miejsc i ilości pracy, zacząłem regularnie chodzić na zajęcia sportowe, a także nabrałem większej świadomości dotyczącej przyzwyczajeń związanych z niezdrowym stylem życia. Przed podjęciem współpracy odczuwałem przede wszystkim ciekawość, obecnie mam większe poczucie sprawczości. Współpracę z Łukaszem poleciłbym osobom, które chcą wypracować zdrowe nawyki, a szczególnie tym, które popełniają wciąż te same błędy, a także tym, którym trudno jest utrzymać samodyscyplinę.
Michał
lekarz, 31 lat
Byłam akurat w fazie zmian nawyków żywieniowych i było to bardzo trudne, ale na mojej drodze pojawił się Łukasz. Pracowaliśmy nad wprowadzaniem systematycznie zmian w nawykach żywieniowych, i udało się. Poza tym Łukasz polecił mi dwie wspaniałe lektury, które nakreśliły mi, jak nad sobą pracować, by nie osądzać siebie i nie krytykować, tylko uczyć się. W obecnej chwili razem z mężem zmieniliśmy nawyki żywieniowe. Oczywiście nadal się uczymy. Zanim podjęłam współpracę z Łukaszem, wcale nie było mi łatwo. No bo trudno przecież zwierzać się obcej osobie... ale moje obawy były bez pokrycia. Przy Łukaszu czułam się swobodnie, ciepło i przede wszystkim zrozumiana, i wysłuchana. Z czystym sercem polecam pracę z Łukaszem. Jest super gościem, o którym zawsze będę ciepło myśleć. Szczególnie pomoże osobom, które borykają się z objadaniem, a przy tym tyją niemiłosiernie. Łukasz pomoże i wskaże drogę. Z nim zmienicie nawyki żywieniowe, tak jak ja z mężem to zrobiliśmy. Dziękuję Łukasz
Julita
Mama w domu, 42 lata
Zdecydowałam się na współpracę z Łukaszem ze względu na interesujące ogłoszenie zapraszające do procesu coachingowego, bezpośrednią i życzliwą komunikację oraz tematy, w których Łukasz się specjalizuje. Z nimi właśnie potrzebowałam pracować - odnalezienie balansu w życiu, radzenie sobie ze stresem, efektywne zarządzanie czasem oraz bycie asertywnym. Przyznaję, że praca nad tymi tematami była na bardzo wysokim poziomie. Łukasz ma dużą wiedzę oraz zaplecze z literaturą czy dodatkowymi materiałami, dzięki którym mogłam samodzielnie zwiększyć efektywność sesji po jej zakończeniu. Dzięki naszym sesjom stałam się spokojniejszą, opanowaną, bardziej świadomą osobą. Na stałe wprowadziłam, wypracowane na sesjach, zmiany do swojego życia i wciąż z dumą je praktykuję. Poruszyłam istotne dla mnie kwestie na sesjach, podczas gdy Łukasz dotrzymywał mi kroku i oferował wsparcie. Patrząc z perspektywy czasu przed podjęciem współpracy z Łukaszem byłam chaotyczną osobą, z wizją, tematami których sama nie byłem w stanie rozwiązać. Dzięki sesjom wszystko sobie poukładałam. Obecnie jestem bardziej świadoma, spokojniejsza oraz wrażliwsza na swoje potrzeby płynące z głowy bądź ciała. Jak najbardziej, z całego serca, poleciłabym sesje z Łukaszem swoim bliskim, o których chciałabym zadbać, żeby byli równie dobrze zaopiekowani jak ja. Dbałość o partnerską relację, aktywne słuchanie, zaskakiwanie klienta ciekawymi pytaniami… to była wspaniała współpraca.
Natalia
studentka, 23 lata

OPŁATY MIESIĘCZNE

Proces trwa 3, 6 lub 12 miesięcy. Sesja wstępna jest bezpłatna. W przypadku wyboru procesu 12-miesięcznego przysługuje Ci 10% rabat.

GWARANCJA STAŁEJ CENY – W PRZYPADKU ZMIANY STAWEK W PRZYSZŁOŚCI, CIEBIE OBOWIĄZUJE CENA, NA KTÓRĄ SIĘ UMÓWILIŚMY

JAKBY TO BYŁO, GDYBYŚ TY TEŻ ZBUDOWAŁ/-A ZDROWE NAWYKI ŻYCIOWE?

Uśmiechnięty mężczyzna stojący frontem do aparatu z zielonym notesem w ręku

Gdyby obowiązki nie zajmowały Ci tyle czasu i energii, i znalazłbyś/znalazłabyś przestrzeń na odpoczynek, czas z bliskimi i swoją pasję?

Gdybyś nie tracił/-a „języka w buzi”, gonitwa myśli nie obniżała Twojej sprawczości i racjonalnego myślenia, i nawet przy sporej presji potrafiłbyś/potrafiłabyś zachować chłodną głowę?

Gdybyś nie musiał/-a zaczynać wciąż od nowa, jeśli chodzi o aktywność fizyczną, a wybrał/-a taką, która jest dopasowana do Twojej osobowości, autentycznie daje Ci satysfakcję i sprawia, że czekasz z uśmiechem na kolejny trening?

Gdybyś uwolnił/-a się od jedzenia pod wpływem emocji i od niezdrowych produktów, a dokonywał/-a świadomych wyborów w kuchni?

Gdybyś stał/-a się wolny/-a od lęku mówienia „nie”, uległości i podejmował/-a decyzje zgodne ze swoimi wartościami i potrzebami?

Gdyby w miejsce chaosu i przytłoczenia zadaniami pojawiła się klarowność, jasny kierunek i plan, co po kolei masz robić?

Jeśli jest to Ci bliskie, to proces coachingowy ze mną jest właśnie dla Ciebie!

„CZY LIDER COACHING JEST NA PEWNO DLA MNIE”?🤔

Lider Coaching – budowanie zdrowych nawyków życiowych w oparciu o Twoje mocne strony i małe kroki będzie dla Ciebie świetnym rozwiązaniem, jeżeli:

 • Masz dużą motywację, by ruszyć do przodu ze swoim celem, a jednocześnie doświadczasz frustracji, bo czujesz, że stoisz w miejscu,
 • Jesteś zmęczony/-a negatywnymi konsekwencjami obecnego stanu rzeczy i Twoje niezaspokojone potrzeby z każdym dniem coraz bardziej pozbawiają Cię energii oraz radości z życia,
 • Próbowałeś/-łaś już dokonywać zmian na własną rękę, ale po początkowych sukcesach, po jakimś czasie wracałeś/-łaś do starych zachowań,
 • Nie potrafisz sam/-a wykształcić zdrowych nawyków życiowych. Nie wiesz, gdzie popełniasz błąd. Czujesz, że kręcisz się w kółko, i przydałby się ktoś, kto Cię zrozumie i wie, jak rozwiązać Twój problem.

LIDER COACHING NIE JEST SKIEROWANY DO CIEBIE, JEŻELI:⛔️

 • Liczysz na to, że wykonam całą pracę za Ciebie. Coaching przynosi efekty wówczas, kiedy klient bierze 100% odpowiedzialność za cel i wykonuje konkretne kroki, by go zrealizować.
 • Oczekujesz natychmiastowych efektów. Niestety, jak w przypadku każdej ważnej rzeczy w naszym życiu, także zbudowanie zdrowych nawyków życiowych wymaga czasu i pracy. Potrzebujesz przestrzeni na dojrzewanie pomysłów, odkrywanie swoich zasobów, sprawdzenia w boju, co działa, a co nie i ugruntowania nowych zachowań. To nie stanie się z dnia na dzień.
 • Twój problem wymaga innej formy pomocy. Coaching nie jest psychoterapią, ochroną zdrowia psychicznego, doradztwem lub szkoleniem. Nie zastępuje terapii, interwencji psychiatrycznych, porad medycznych, finansowych, prawnych lub innych specjalistycznych świadczeń.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Pakiet 2 sesje + kontakt mailowy/chat w ciągu miesiąca kosztuje 500 zł, a pakiet 3 sesje + kontakt mailowy/chat 600  zł za miesiąc. Sesja wstępna jest bezpłatna.

Spotykamy się na Skype od poniedziałku do czwartku w godzinach od 17 do 20, a w piątki od 16 do 19.

Ustalimy to indywidualnie, jednak docelowo zapraszam do spotkań online w godzinach wieczornych.

Pojedyncza sesja trwa 45 minut. Cały proces trwa od trzech miesięcy do roku, choć pierwsze efekty powinieneś zobaczyć już po paru tygodniach. Długość procesu zależy od celu, z którym przychodzisz i tego, na jakim etapie pracy nad nim jesteś. To ustalimy podczas bezpłatnej konsultacji 🙂

Pierwsze efekty zwykle można zauważyć już po kilku tygodniach, ale ugruntowana zmiana, w której nowe zachowania staną się Twoją drugą naturą i będziesz odporny/-a na potencjalne przeszkody to kwestia kilku miesięcy, roku.

Ponownie – to zależy od celu, z jakim przychodzisz. Są cele, które wiążą się z nowymi zachowaniami/nawykami dość prostymi do podtrzymania. Inne wymagają głębszej pracy (np. nad niewspierającymi przekonaniami), zaangażowania, dotyczą myśli, które nosimy w sobie od lat. Dostaniesz jednak moje wsparcie, wiedzę, jak sobie radzić z nowymi nawykami i przygotujesz się na samodzielne działanie, gdy nasza współpraca dobiegnie końca. Pamiętaj, że to przede wszystkim klient musi wziąć odpowiedzialność za cel i wykonywać małe kroki, by go zrealizować.

Tak. Na każdym etapie współpracy masz taką możliwość, przy czym zachęcam Cię do tego, byś nie podejmował/-a takiej decyzji pochopnie lub pod wpływem chwilowych trudności.

Tak! Do tego służy bezpłatna sesja wstępna. Zobaczysz podczas niej, jak pracuję i sprawdzimy, czy coaching ze mną to dla Ciebie najodpowiedniejsze rozwiązanie.

Zastanów się nad swoim celem. Co chcesz osiągnąć, jak chcesz, żeby Twoje życie wyglądało, czego już próbowałeś/-łaś. Zainstaluj też proszę Skype’a z dostępem do kamery – przed sesją dostaniesz ode mnie na maila link do rozmowy.

CHCESZ, ABYM POMÓGŁ CI ZBUDOWAĆ ZDROWE NAWYKI ŻYCIOWE?

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ SESJĘ WSTĘPNĄ!

Serdecznie zachęcam Cię do kontaktu ze mną, jeśli chcesz wykształcić zdrowe nawyki życiowe.

Aby umówić się na niezobowiązującą sesję wstępną, wystarczy, że klikniesz w poniższy link i wyślesz do mnie maila z propozycją terminu. W jej trakcie porozmawiamy o tym, jaki jest Twój cel, wykonasz pierwsze kroki, aby go osiągnąć i zobaczymy, jak nam się współpracuje 🙂

DO ZOBACZENIA NA COACHINGU 🙂